• Wpisów:673
  • Średnio co: 3 dni
  • Ostatni wpis:6 lata temu, 15:57
  • Licznik odwiedzin:53 811 / 2672 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Co sądzicie o fryzurze u faceta pt. ,, plereza"
Czeski piłkarz (zwana także czeski hokeista, płetwa, dywan, plereza, czeski metal lub na enerdowca) – określenie używane w Polsce dla określenia popularnej w latach osiemdziesiątych fryzury noszonej głównie przez mężczyzn.
Charakteryzuje się ona długimi włosami z tyłu głowy i krótkimi z przodu i po bokach głowy. Fryzura ta została spopularyzowana przez znane postaci ze świata kultury masowej, m. in. muzyki pop i sportu.
Ta bowiem ,,fryzura" jest najgorszą fryzurą XX w.
Moim zdanie to jest paskudne , ohydne i wg l.
Innym słowem plereza na zadku .
 

 
26 maja jest 146. (w latach przestępnych 147.) dniem w kalendarzu gregoriańskim. Do końca roku pozostaje 219 dni.

Imieniny obchodzą: Adalwin, Adalwina, Alwin, Alwina, Angelika, Eleuteria, Eleuteriusz, Eleutery, Emil, Ewelina, Filip, Filip Neriusz, Karp, Kwadrat, Lambert, Lamberta, Paulina, Teodor, Więcemił, Zachariasz i Zachary.

Polska – Dzień Matki.
 

 
  • awatar LirycznaTerrorystka x3: Fayna nutta ;D Obrazeczek też lajtowy ;D xd Wbij i zostaw odciski ;D -> mychaa-co-kocha-jego.pinger.pl/
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
24 maja jest 144. (w latach przestępnych 145.) dniem w kalendarzu gregoriańskim. Do końca roku pozostaje 221 dni.

Imieniny obchodzą: Amalia, Dawid, Donacjan, Franciszek, Jan, Joanna, Ludwik, Maria, Milena, Orion, Tomira, Ubysława, Wanesa, Wincenty i Zuzanna.

Jutro praktyki ,,Popracuje" do 13;00 i idę do kwiaciarni po kwiaty dla mamy ;P Normalnie nie mam pomysłu co jej kupić na dzien Matki .. ;/
A Wy Waszym Matką , co kupujecie ? )
 

 
20 maja jest 140. (w latach przestępnych 141.) dniem w kalendarzu gregoriańskim. Do końca roku pozostaje 225 dni.

Święta
imieniny obchodzą: Aleksander, Asteriusz, Anastazy, Bernardyn, Bromir, Bronimir, Bronisąd, Dawid, Elfryda, Józefa, Karol, Kolumba, Rymwid, Saturnina, Taleleusz, Teodor i Wiktoria.

Wczoraj był mecz Bayern / Chelsea . Jestem po prostu tym załamana . Bayern przegrał , puchar poszedł do Londynu .. ;/ Je***e rzuty karne . ;/
Dzisiaj był mecz u nas , przegraliśmy , jak zawsze .. ;D
Jutro poniedziałek ;/ Heeelp ! , koniec roku już tuż tuż , a ja jeszcze ocen nie poprawiłam ..
Trzeba się wziąć w garść i zacząć uczyć .. ;D xDDD
Ja leece bay bay , wrzucę jeszcze kilka piosenek i lece
 

 
19 maja jest 139. (w latach przestępnych 140.) dniem w kalendarzu gregoriańskim. Do końca roku pozostaje 226 dni.

Imieniny obchodzą: Augustyn, Bernarda, Celestyn, Cyriaka, Dunstan, Iwo, Iwon, Iwona, Jan, Kryspin, Mikołaj, Pękosław, Pękosława, Piotr, Potencjana, Potencjanna, Pudencjana, Pudencjanna, Urban i Teofil.

Polska – Dzień Dobrych Uczynków. !
Dzień Dooobry wszystkim
Jak tam sobotni ranek ? Bo u mnie zaaaajebiście .
Jakieś plany na wieczór ? BO ja jeszcze nie wiem .. ;D
Wczoraj pojechałam z kumpelą odwiedzić babcie ;D A po drodze spotkałam ,, sąsiada babci " , lekko nie zręczna była ta sytuacja , bo się załatwiał w krzakach .. Ale to nic . ;D U babci jak zawsze ciepła herbatka ;D Wkręciło mi się przez ,, siostrę" , dwa słowa , kicia i kotynieniek ;D
Dzisiaj dzień doobrych uczynków , więc niech każdy korzysta i niech będzie miły ;D
Ja leece , muszę się ogarnąć )
Baay kicie
 

 
17 maja jest 137. (w latach przestępnych 138.) dniem w kalendarzu gregoriańskim. Do końca roku pozostaje 228 dni.

Święta
Imieniny obchodzą: Andrzej, Antonia, Bruno, Brunon, Chwalimir, Falimir, Herakliusz, Montan, Paschalis, Sławomir, Weronika, Wiktor, Wilhelm i Wrocsława.

42 dni do wakacji .. ;D

Jestem miła ! ;D Zazwyczaj jestem chamska , wulgarna i innym słowem jestem przeciwieństwem ,,dobroci" , ale dzisiaj kumpel dał mi głęboko do serca zrozumieć , ze nie mam skrupułów i jestem zimna , a zależy mi na nim , więc jestem miła .
Będę spełniać każdą zachciankę, każdego . Nawet dzisiaj zrobiłam obiad siostrze , nie zjechała sąsiada z ubiorem , nawet po szkole ,,siostra" się spytała czy mi nic nie dolega , bo naprawdę ja nigdy nie byłam miła .. Ale to się zmieni ;D Fajnie być miłym , takie dziwne uczucie mam jak komuś pomogę, lub zrobię to o co prosi , tak jakoś w środku mi ciepło ) Dobra dobranoc ;* leece , jutro same praktyki ,,popracuje 3 h i go doomku i weeekend , siostra wyjeżdża na ognisko więc pokój wooolny ;D !! Koocham ;* Warto być miłym )
 

 
16 maja jest 136. (w latach przestępnych 137.) dniem w kalendarzu gregoriańskim. Do końca roku pozostaje 229 dni.

Święta
Imieniny obchodzą: Adam, Adamina, Andrzej, Brendan, Fidol, Germeriusz, Honorat, Jan Nepomucen, Jędrzej, Peregryn, Szymon, Trzebiemysł, Ubald, Wiktorian, Wiktoriana i Wiktorianna.

Polska – Święto Straży Granicznej

Dzisiaj wolne miałam mieć . A okazało się , ze trzeba było iść do szkoły .. ;D
Jutro sprawdziany dwa z PO i budownictwa . ;D xDD
Już niebawem wakacje a ja nadal nie poprawiłam ocen , nawet nie wiem co mi wychodzi na koniec roku . Nie mam wymarzonej figury na lato , i nurtuje mnie kolor włosów . Chyba zrobię sobie różowe włosy z platyną . ;D xDD Ale nie wiem czy nie ,,pojebanie" będę wyglądać .. ;D Chce wakacje i nie męczyć się z tym czy zdam , ale muszę zdać , bo kibla nie strzele . ;// ((
Po prostu mam tego dosyć .. ;[
 

 
Co sądzicie o różowych włosach , albo platyna z różowymi końcówkami ? ;D
Hit czy kit wakacji ? :>
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
14 maja jest 134. (w latach przestępnych 135.) dniem w kalendarzu gregoriańskim. Do końca roku pozostaje 231 dni.

Imieniny obchodzą: Ampelia, Ampeliusz, Bonifacy, Dobiesław, Dominika, Egidia, Fenenna, Idzi, Jeremi, Jeremiasz, Koryna, Maciej, Maria, Michał, Tina i Wiktor.